Usługi

Cięcie elementów stalowych

W Primo Stal zajmujemy się usługą cięcia elementów stalowych. Nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie pozwalają nam świadczyć usługi cięcia na najwyższym poziomie z gwarancją niezawodnej, dopracowanej jakości.

Wygodne formy współpracy są dostosowane do Państwa potrzeb, oferujemy blachy w różnych formatach. Jesteśmy w stanie realizować nieszablonowe zlecenia na indywidualne zamówienie.

Cięcie na pile taśmowej do 12 mb

Tniemy każdy rodzaj materiału z naszego asortymentu w gatunkach: S235JR, S355J2H, C45, 40H, 304, DC01, E235+N.

Cięcie proste oraz pod kątem

Oferujemy usługę cięcia prostego oraz pod kątem 45 i 60 stopni piłą taśmową na wymiar – aż do średnicy 300 mm.

Cięcie i gięcie blachy na gilotynie

Na gilotynie oferujemy cięcie oraz gięcie blachy od 0,5 mm – 4 mm i o długości do 3 mb. Oferujemy również cięcie blachy gilotyną od 4 mm – 8 mm w maksymalnej długości do 2 mb.

Cięcie plazmą oraz gazem

Oferujemy nowoczesną usługę cięcia blach plazmą i gazem w gatunkach S235J2/S355J2H, a także nawiercanie, wypalanie i gwintowanie otworów.

Tniemy blachy od 8 mm – 50 mm i formacie do 2000 x 12000.

W przypadku pytań lub nietypowych potrzeb, zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy dołożą starań, aby rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości.

Usługi transportowe

Dokładamy starań, aby transport naszych produktów przebiegał w elastyczny i dostosowany do Państwa potrzeb sposób. Szanujemy czas naszych klientów i staramy się o to, aby wszystkie zamówienia były realizowane płynnie i w zgodzie z ustalonymi terminami.

Wszystkie przesyłki starannie pakujemy, bindujemy taśmą stalową i układamy bezpiecznie na kołki lub palety, które zabezpieczamy na czas transportu solidną folią stretch.

Transport własny

Świadczymy profesjonalne usługi transportowe własnym transportem: samochód marki IVECO, którym możemy przewozić elementy o długości nawet do 8 mb.

Usługa firmy spedycyjnej.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanym przewoźnikiem ERONTRANS :

  • Maksymalna waga 1 paczki w transporcie nie może przekraczać wagi 1500 kg.
  • Maksymalna długość transportowanych elementów nie może przekraczać 6,20 mb.
  • Maksymalny format podstawy przesyłki obejmuje gabaryt 3,84 m2. Na życzenie zorganizujemy transport większych gabarytów, wówczas jednak konieczna jest indywidualna wycena.
  • Maksymalna waga towaru dla jednego odbiorcy wynosi 3500 kg. Taki transport może się składać z kilku odrębnych palet.

W przypadku pytań związanych z transportem, zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.