O firmie

Najważniejszy jest klient i jego potrzeby

W Primo Stal mamy jedną nadrzędną zasadę, której pozostajemy wierni od dnia powstania firmy – najważniejszy jest klient. To dzięki Państwu możemy się rozwijać, poszerzać naszą ofertę i zakres usług. To dzięki Państwu stajemy się lepsi. To dzięki Państwu osiągamy liczne sukcesy – a Państwo jesteście ich niezwykle istotnym elementem. Dlatego jakość obsługi i partnerskie relacje, oparte o zaufanie i gwarancję jakości na każdym etapie współpracy, są dla nas tak bardzo ważne.

Firma powstała w 1997 roku. Choć oferta była wówczas skromniejsza niż dziś, to już wtedy dbaliśmy o to, aby każdy produkt sam za siebie przemawiał jakością. Nasi kontrahenci z różnych zakątków Polski docenili produkty i pytali o więcej, w ten sposób każdego roku rozwijaliśmy skrzydła i poszerzaliśmy nasz zasięg.

Dystrybucja i produkcja

Jesteśmy dystrybutorem produktów najwyższej jakości – nasze wyroby hutnicze nie mają sobie równych. Zajmujemy się sprzedażą wyrobów ze stali o różnych parametrach, również nietypowych. Dzięki temu możemy spełniać Państwa nietuzinkowe prośby, dostosowując elastycznie naszą ofertę do oczekiwań rynku. Każdego dnia zadajemy sobie pytanie - w czym jeszcze możemy być lepsi? Szukamy nieustannie sposobów na to, aby się rozwijać i sumiennie pracować na Państwa zaufanie.

Rzetelni w biznesie

Mamy na koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów z instytucjami gospodarczymi z terenu Unii Europejskiej i to wszystko nie jest jeszcze naszym ostatnim słowem. Największą nagrodą i potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług są dla nas jednak wieloletnie, lojalne kontrakty z naszymi partnerami biznesowymi.

Elastycznie i wygodnie

Dbamy o to, aby współpraca z nami była dla Państwa jak najłatwiejsza. Nasi kompetentni pracownicy wspierają proces zakupowy od początku do końca. Pomagają podjąć korzystne decyzję, doradzają i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Dbają również o to, aby realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Rozumiemy, że w pędzącym świecie liczy się czas i wygoda. Dokładamy więc starań, aby współpraca z Primo Stal była dla Państwa jak najbardziej komfortowa i korzystna.

Z Primo Stal zawsze osiągniesz swój cel

  • szeroka oferta,
  • najwyższa jakość,
  • wygodne formy współpracy,
  • atrakcyjne ceny,
  • kompleksowa usługa – zakup, transport pod drzwi.